Partneri spoločnosti

Microsoft - naša spoločnosť sa v roku 2006 stala partnerom spoločnosti Microsoft v rámci partnerského programu Microsoft Certified Partner, čo dokazuje vysoké odborné znalosti našich pracovníkov a technologickú vyspelosť nášho software.
 
Termoklima, spol. s r. o.  
Termoklima, spol. s r. o. - naša dcérska spoločnosť a zároveň technologický partner pre oblasť TZB (technické zariadenia budov), ústredné vykurovanie, vzduchotechniku, klimatizáciu, plynofikáciu a zdravotechniku.
 
   
Quantasoft, s.r.o. - IT spoločnosť pôsobiaca v oblasti vývoja software na zakázku, bezpečnosti (biometrie a identifikácie), ktorá sa stala prvým poskytovateľom Free ASP.NET Web hostingu na Slovensku - www.qsh.sk, www.aspdotnet.sk, www.dotnethosting.sk.
 
 
Energy System Group s.r.o. - činnosť spoločnosti je od začiatku do konca zameraná na oblasť energetiky, a to od dodávok surovín pre jej výrobu, cez energetické audity a energetický manažment, vrátane navrhovania a dodávok technologických zariadení s cieľom zabezpečiť zákazníkovi maximálnu energetickú efektívnosť a hospodárnosť.
 
 
exe, spol. s r. o. - exe je jedným z prvých autorizovaných partnerov spoločnosti Microsoft v bývalom Československu. V priebehu svojej existencie sme sa vyprofilovali od predaja licencií na systémového integrátora. Disponujeme vlastným vývojovým centrom, v ktorom vyvíjame aplikácie a riešenia na mieru.
 
Quantasoft  
Zelená pošta s.r.o. - spoločnosť Zelená pošta je poskytovateľom riešení v oblastiach elektronického obehu dokumentov a transformácie papierovej komunikácie. Kľúčovou kompetenciou spoločnosti Zelená Pošta, sú systémy na výmenu a spracovanie elektronických dokumentov. Prostredníctvom portálového riešenia je ambícia zefektívňovať podnikanie a prispievať k ochrane životného prostredia.
 
 

ENVIROS s.r.o. - ENVIROS je jednou z najvýznamnejších konzultačných spoločností v oblasti poskytovania energetických a enviromentálnych služieb, a to nielen v Českej republike, ale aj v krajinách strednej a východnej Európy a v ďalších auropskych a ázijských krajinách. Spoločnosť využíva už viac ako desaťročných skúseností s pôsobením na trhu energetického a enviromentálneho poradenstva, je členom medzinárodnej skupiny Enviros Group.

 

 
 
 
Máte záujem o naše služby? Vyplňte formulár a objednajte si od nás prezentáciu našich služieb, naši obchodníci Vám ju urobia
priamo vo Vašej spoločnosti.
 Chastia partners


Copyright © 1997 - 2015 CHASTIA s.r.o., Facility Management Software
Slovenská republika